Hajnal beszélt a Fradi csatárkereséséről

Csakfoci.hu 2026. január 14., szerda 18:33
Szerző: Csakfoci.hu 2026. január 14., szerda 18:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az FTC sportigazgatója, Hajnal Tamás adott tájékoztatást a Fradi csatárkereséséről.

- Dolgozunk rajta, mindenki számára ismert, hogy Barni már nincs velünk, úgyhogy ez mindenképpen egy fő prioritás - nyilatkozta Hajnal a FradiMédiának. - Folynak egyeztetések, tárgyalások, ami tőlünk telik, mindent megteszünk, nagyon intenzíven dolgozunk ezen. Hogy mikor sikerül ezt megvalósítani, azt még nem tudom megmondani, mert ez nemcsak rajtunk múlik, hanem mindig mondom, hogy itt három félnek kell egyezségre jutni.

A mi részünkről megvan a célpont, megvannak a célpontok, hogy kikel vagyunk kapcsolatban, úgyhogy ezen nagyon intenzíven dolgozunk.

Olvastad már?
Fradi: Eldőlt Naby Keita jövője a zöld-fehéreknél - hivatalos
Végleg a Ferencvárosé lett Naby Keita. Az FTC egyezségre jutott a német Werder Bremennel a guineai válogatott középpályás ügyében, akit kölcsönszerződése lejárta után leigazoltak.
Elolvasom
Átigazolások
Szeged
Az első igazolás
Szerződtették az előző éveket Békéscsabán alapemberként töltő Mikló Rolandot, aki 197 NB II-es meccs tapasztalatával érkezik.
Szpari
Nagy Dominik távozik
A Szpari hivatalos honlapján jelentette be, hogy a felek nem hosszabbítják meg Nagy Dominik lejáró szerződését.
Honvéd
Távozó is van
A kispestiek 32 éves játékosa, Kesztyűs Barna az Instagramon búcsúzott el a klubtól, így a jelek szerint távozik.
Tovább az összes átigazoláshoz