Gyász: Szörnyű autóbalesetben elhunyt a DAC 18 éves tehetsége

A fiatal játékos elvesztette uralmát az autója felett, letért az útról és egy fának csapódott, a jármű pedig azonnal kigyulladt.
Nyikes Zoltán 2021. november 2., kedd 13:10
A fiatal játékos elvesztette uralmát az autója felett, letért az útról és egy fának csapódott, a jármű pedig azonnal kigyulladt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. november 2., kedd 13:10

Végtelenül fájdalmas hírt jelentett be a Dunaszerdahely kedd délelőtt:

egy tragikus végkimenetelű balesetben tegnap elhunyt a DAC 18 éves tehetsége, Nagy Adrián, aki Somorján szerepelt kölcsönjátékban.

"Osztozunk a család fájdalmában és emlékét örökké őrizni fogjuk" - zárul a DAC közleménye.

A ma7.sk azt írja, hogy a Léva mellett történt tragikus baleset áldozata volt a DAC fiatal játékosa Mindenszentek délutánján.

A balesettel kapcsolatban azt írják, hogy Léva és Alsószecse között történt szerencsétlenség során a fiatal férfi elvesztette uralmát a Volkswagen Scirocco típusú autója felett, letért az útról és egy fának csapódott. A helyszíni felvételek tanúsága alapján esélye sem volt a túlélésre, az autó azonnal kigyulladt, a sofőr életét a gyorsan kiérkező mentők sem tudták megmenteni, a helyszínen elhunyt.

A dunaszerdahelyiek sajtóosztálya a ma7.sk érdeklődésére elmondta, hivatalos tájékoztatást még nem kaptak a rendőrségről, de ők is úgy értesültek, hogy Nagy Adrián a lévai balesetben vesztette életét.

Neked ajánljuk
Átigazolások
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
FTC
Traoré továbbállt
Máris távozott török klubjától Adama Traoré, aki a nyáron hagyta el a Ferencvárost.
Inter Miami
Pintér Dániel
Az Inter Miami hivatalosan is kölcsönvette Pintér Dánielt az Inter Miami II-től.
Tovább az összes átigazoláshoz