Fotó: MTI

Gera az első Vasas-meccse után: "Látom, mik azok a dolgok, amiket meg fogok változtatni"

Ahogy arról már beszámoltunk, a Vasas csak nagy nehézségek árán, 11-esekkel jutott túl a megye I-es Mezőörsön a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. Gera Zoltán, az angyalföldiek vezetőedzője csak a továbbjutásnak örülhet.
Csakfoci.hu 2024. február 28., szerda 18:27
Fotó: MTI
Ahogy arról már beszámoltunk, a Vasas csak nagy nehézségek árán, 11-esekkel jutott túl a megye I-es Mezőörsön a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. Gera Zoltán, az angyalföldiek vezetőedzője csak a továbbjutásnak örülhet.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 28., szerda 18:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Gera Zoltán látja a hibákat és biztos benne, hogy a Vasas a folytatásban egyre jobb lesz.

– Igazi kupacsata volt, tudtuk, hogy kemény mérkőzés vár ránk, amely be is következett. Megnehezítették a dolgunkat a mezőörsiek, akik leginkább bedobások és pontrúgások után veszélyeztettek. Nekünk is megvoltak a helyzeteink és a vezető gól után bíztam abban, hogy le tudjuk zárni a találkozót, de sajnos nem sikerült. A lényeg viszont, hogy sikerült a továbbjutás és hogy a büntetőpárbajnál is végig koncentráltak maradtunk, minden 11-est értékesítettünk. Látom, mik azok a dolgok, amiket meg szeretnék és meg is fogok változtatni, biztos vagyok benne, hogy idővel sokkal jobb lesz a játékunk, a keretünk adott hozzá - mondta Gera a vasasfc.hu-nak.

Olvastad már?
Magyar Kupa: Gera debütálása kis híján rémálommá vált - a Vasas csak 11-esekkel verte megye I-es ellenfelét
A rendes játékidő 1-1-es eredménye után a hosszabbítás nem hozott gólt, az idegek harcát viszont az angyalföldiek bírták jobban.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Próbajáték Plzenben

A cseh élvonalban bronzérmes, Európa Liga-induló Viktoria Plzeň próbajátékra hívta az NB III-as Haladás 21 éves középpályását, a tavasszal 12 bajnokin 6 gólt szerző Krán Attilát.

ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Diósgyőr
Az NB I-ből igazoltak
Az előző idényben (kölcsönjátékosként) az NB II-ben 10 gólt szerző MTK-szélső, Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. (dvtk.eu)
Tovább az összes átigazoláshoz