Az első félidő végén jött a kényszerszünet a pénteki ETO-DVSC élvonalbeli bajnokin.
Furcsa közjáték zavarta meg a győri bajnokit, miután percekig kellett a hálót javítani az első félidő végén, Megyeri kapujánál.
A bal "ficaknál" szakadt el a háló, és nem kis nehézséget okozott a szakembereknek a helyreállítás, de a kényszerszünet után végül folytatódott a találkozó.
Átigazolások
Vasasban folytatja
Koszta Márk
A csakfoci.hu elsőként áprilisban közölt hírének megfelelően Koszta Márk a Vasasban folytatja pályafutását.
Légiósok
Willi Orbán
Durva feltételekkel maradhat csak Lipcsében a magyar válogatott vezére, Willi Orbán.
ETO
Edzőjelölt
Branislav Fodrek is ott lehet az ETO edzőjelöltjei között.