Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
Egymás mellett a lila hagyma és a zöldpaprika.
Mint ismert, az NB I 2023/24-es szezonja a Ferencváros-Újpest mérkőzéssel zárul vasárnap este. A derbire pedig nemcsak a szurkolók, hanem az egyik Magyarországon is megtalálható német üzletlánc is készül már, az Aldi a csütörtöktől érvényes akciós újságjában ugyanis frappáns utalást tesz a hétvégi találkozóra.
Az üzletlánc egy oldalra tette a lila hagymát és a hegyes erős zöldpaprikát, előbbihez pedig azt írták, hogy "ez a lila hagyma Ferencvárosban is bajnok", míg utóbbihoz pedig, hogy "ezt a zöldpaprikát még Újpesten is csípik".

Olvastad már?
Révész: "A játékosaink nagy része kényszerből maradni fog" - az alapember azonban az NB I dobogósánál folytatja
Révész Attila bejelentette, hogy Ötvös Bence a Paksban folytatja karrierjét. Emellett is számos érdekességről beszélt.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC
Középpályás érkezett
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy szerződtették az Iváncsától Ivády Pétert.
Újpest
Próbajáték
Az Újpestnél próbajátékon van a Sturm Graz korábbi játékosa, Tizian Scharmer.
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.