Photo by James Worsfold/Getty Images
12 tétmeccsen egy gólig és két gólpasszig jutott Ausztráliában.
Az ausztrál élvonalban szereplő Melbourne City FC hivatalos honlapján számolt be róla, hogy több kölcsönjátékosa, többek között az FTC-től kölcsönvett Daniel Arzani is visszatér anyaklubjához. A 11-szeres ausztrál válogatott támadó kapcsán is megjegyzik, hogy értékesen járult hozzá a csapat teljesítményéhez, bár Arzani ott tartózkodása záró szakaszában megsérült, így az utolsó tétmeccseken már nem segíthette az együttest.
A 27 éves szélső 12 tétmeccsen szerepelt, ezeken egy gólt és két gólpasszt jegyzett.
Olvastad már?
Nyártól új néven folytatja az NB I is - a háttér
A Fizz Logója az összes hazai élvonalbeli csapat mezén szerepelt, ahogyan a pálya széli reklámokban is, de az új szezontól kezdve ebben is változás lehet.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Észt edző érkezik?
A lengyel Motor Lublin másodedzői pozícióját elhagyó Gert Remmelt az NB I-ben nevezhetik ki vezetőedzőnek - értesült az NSO, amely szerint a DVSC-nél lehet képben az 50 éves észt tréner.
Fradi
Arzani visszatért
A Melbourne City hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Fraditól kölcsönvett Daniel Arzani visszatért a zöld-fehérekhez.
ETO
Az átigazolási terv
„Ismeretlen játékosokat is próbálunk találni az alsóbb osztályokban, akik aztán igazi gyöngyszemekké válnak” - nyilatkozta Bernd Thijs másodedző a klub átigazolási politikájáról.