Fotó: MTI/Hegedüs Róbert

Fradi: Kubatov értékelése újabb tőrdöfés az Újpest-szurkolók szívébe

A Fradi elnöke odaszúrt az ősi riválisnak.
Nyikes Zoltán 2025. április 3., csütörtök 13:50
Fotó: MTI/Hegedüs Róbert
A Fradi elnöke odaszúrt az ősi riválisnak.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. április 3., csütörtök 13:50

Amint azt megírtuk, a Ferencváros hazai pályán 3-1-re legyőzte az Újpestet a MOL Magyar Kupa szerda esti negyeddöntőjében. A tavaly döntős és csúcstartóként 24-szeres kupagyőztes zöld-fehérek immár 29 tétmérkőzésen maradtak veretlenek ősi riválisukkal szemben.

A lefújást követően az FTC elnöke, Kubatov Gábor előbb röviden, majd hosszabban is értékelte a látottakat.

Nincs semmi baj, majd vasárnap jobbak leszünk! 😉

– írta az Újpestnek szánt zrikát közösségi oldalán Kubatov, majd egy videóban is megszólalt. – Szóval az a helyzet, hogy huszonkilencedjére is megunhatatlan. Van még egy fontos dolog, Cebrail remélem legközelebb jobban eltalálja ezt a lövést, amiből gól lett. Vasárnap találkozunk, addig is hajrá, Fradi!

Utalt a hétvégi mérkőzésre Kubatov, amikor is az NB I 23. fordulójában mérkőzik meg egymással az FTC és az Újpest, újfent a Groupama Arénában, ami pedig könnyen lehet, hogy Bartosz Grzelak vezetőedző utolsó meccse lesz a lila-fehérek kispadján.

Olvastad már?
Grzelak háromszor is elmondta, elfogadja, ha elküldi az Újpest - videó
Bartosz Grzelak a 3-1-re elveszített derbit követő sajtótájékoztatón többször is megismételte, hogy ha mennie kell, tisztelettel elfogadja a döntést.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.
Tovább az összes átigazoláshoz