Montázs: M4 Sport

Fradi: Kiderült, eltiltotta-e az MLSZ Lisztest a derbiről a villámpiros után - videó

A DVSC ellen kiállított Lisztes Krisztián piros lapjáról is döntött az MLSZ Fegyelmi Bizottsága.
Csakfoci.hu 2023. október 13., péntek 18:52
Montázs: M4 Sport
A DVSC ellen kiállított Lisztes Krisztián piros lapjáról is döntött az MLSZ Fegyelmi Bizottsága.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 13., péntek 18:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, a DVSC 2-0-ról mentett pontot a Ferencváros ellen múlt vasárnap, az OTP Bank Liga 9. fordulójának zárómérkőzésén.

A találkozó hosszabbításban a kiállítás sorsára jutott Lisztes Krisztián, aki előbb Tuboly mellett dobta fel magát, majd bő egy perccel később Bévárdival szemben követett el egy felesleges szabálytalanságot, így Farkas Ádám játékvezető felmutatta a piros lapot az FTC fiatal támadójának.  A találkozót követően egyébként Dejan Stankovic is beszélt Lisztes (teljesen felesleges) kiállításáról.

A Ferencváros legközelebb a Diósgyőr otthonában lép pályára (telt ház előtt) az NB I-ben, majd az Újpestet fogadja hazai pályán, így az FTC szempontjából most közel sem volt mindegy, hány meccses eltiltással sújtja Lisztest az MLSZ Fegyelmi Bizottsága. Nos, mostanra ez is kiderült.

 A FEB a fiatal támadót egy soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnok mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta, azaz Lisztes a DVTK ellen nem lehet a pályán, de a derbire már visszatérhet. 

Olvastad már?
Idősebb Lisztes Krisztián újra a Fradit erősíti: "Nem is gondolkodtam igazából, amikor felvetődött a visszatérés lehetősége"
Idősebb Lisztes Krisztián az FTC labdarúgó-szakosztályának utánpótlás-menedzsereként tevékenykedik a jövőben.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Tóthról lemond a Nürnberg?
Miroslav Klose már Tóth Rajmund nélkül tervezhet – újabb rossz jel a magyar középpályás nürnbergi átigazolása ügyében.
Karcag
Asztalos Karcagon
A Karcag bejelentette, hogy a DVSC-vel való kooperáció keretében Asztalos Noel náluk folytatja a következő idényben.
ETO
Kölcsönadás
A szerb élvonalba került kölcsönben Jovan Zivkovic, az ETO támadója,
Tovább az összes átigazoláshoz