Fotó: fradi.hu

Fradi: Három további kérő jelentkezett be a 4-szeres magyar bajnok védőért

Honlapunk úgy tudja, hogy három további MLS-klub is bejelentkezett Henry Wingo leigazolásáért.
Csakfoci.hu 2024. május 5., vasárnap 12:37
Fotó: fradi.hu
Honlapunk úgy tudja, hogy három további MLS-klub is bejelentkezett Henry Wingo leigazolásáért.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 5., vasárnap 12:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Csakfoci néhány hete elsőként számolt be róla, hogy a közelgő átigazolási időszakban elhagyhatja a Ferencvárosi TC csapatát Henry Wingo, aki eddig nem hosszabbította meg a nyáron lejáró szerződését a zöld-fehérekkel. Korábbi értesüléseink szerint Wingo jó eséllyel hazájában, az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.

Honlapunkhoz azóta további fejlemények érkeztek a 28 éves amerikai jobbhátvéd jövőjét illetően; Az nso.hu-hoz hasonlóan úgy tudjuk, hogy Wingo iránt egy további amerikai együttes, a Minnesota United érdeklődik, míg Kanadából a Toronto FC és a Vancouver Whitecaps tehet érte ajánlatot.

A kérők közül az Austin jelenleg az ötödik, a Vancouver a harmadik, míg a Minnesota a második helyet foglalja el az MLS Nyugati-konferenciájában. A Toronto pedig a Keleti-konferencia harmadik pozíciójában szerepel.

A 28 éves játékos még 2021 telén a norvég Moldétól igazolt a Fradihoz, ahol azóta 101 mérkőzésen két gól és nyolc gólpassz fűződött a nevéhez - részese volt az Európa Liga-csoportkörbe jutásnak, de idén az Olympiakosz elleni Európa Konferencia Liga-párharcokon is szerepet kapott a sorozat egyenes kieséses szakaszában.

Gólt szerzett a svájci Young Boys elleni Bajnokok Ligája-playoff során, a mostani szezon végén pedig immár negyedik alkalommal lett bajnok a zöld-fehérekkel.

Olvastad már?
Újabb magyar alapember jövőjéről hoztak fontos döntést Diósgyőrben
Honlapunk úgy értesült, hogy Gera Dániellel megállapodott a DVTK a hosszabbításról.
Elolvasom
Átigazolások
KTE
Fiatal érkezett
Sikeres próbajáték után csatlakozik a KTE keretéhez a 19 éves szárnyvédő, Göblyös Sándor (legutóbb Gyulai Termál).
Diósgyőr
Gálfi aláírt
Az elmúlt éveket a Soroksárnál töltő Gálfi Norbert meggyőzte a DVTK szakmai stábját, így a 26 éves szélső támadó a következő évben Diósgyőrben szerepel - jelentette be a klub.
Csákvár
16 távozó
Az NB II-es klub közzétette annak a 16 játékosnak a nevét, akik elhagyják az alaposan átalakuló csapatot. Kattints a részletekért!
Tovább az összes átigazoláshoz