Fradi: Bennmaradt Mmaee csapata - több mint 100 millió forintot kaphatnak a zöld-fehérek

Ryan Mmaee csapata, a Stoke City 1-0-ra nyert a Southampton otthonában, így egy fordulóval a Championship vége előtt eldőlt, hogy bennmaradt. Ennek pedig a Ferencváros is örülhet.
Csakfoci.hu 2024. április 28., vasárnap 14:32
Ryan Mmaee csapata, a Stoke City 1-0-ra nyert a Southampton otthonában, így egy fordulóval a Championship vége előtt eldőlt, hogy bennmaradt. Ennek pedig a Ferencváros is örülhet.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 28., vasárnap 14:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu számolt be róla elsőként, hogy több mint 100 millió forint múlhat a Stoke bennmaradásán az angol második vonalban.

A Ferencváros tavaly júliusban ugyanis úgy értékesítette a Stoke Citynek Ryan Mmaee játékjogát, hogy - a fix 2 millió eurós vételár mellett - a támadó és/vagy az angol csapat szereplésével kapcsolatos bizonyos feltételek teljesülése esetén a zöld-fehérek további igen komoly összegekhez juthatnak. Az egyik ilyen feltétel az volt, hogy a csapat kivívja-e a második vonalban való bennmaradást.

A Stoke mostani győzelmével eldőlt, hogy ez megvalósult, hiszen egy fordulóval a bajnokság vége előtt a 18. helyen áll a 24 csapatos bajnokságban és már nem tud visszaesni kieső pozícióba.

Mmaee az idei szezonban 28 tétmeccsen lépett pályára és 4 gólt, valamint ugyanennyi gólpasszt jegyzett.

Átigazolások
Vidi
Ádám helyzete
Információnk szerint megtorpantak a tárgyalások Ádám Martin és a Videoton FC Fehérvár között.
Légiósok
Balogh Botond
Balogh Botond visszatérne Törökországba, de a Kocaelispor vezetőedzője nem kért belőle.
Utánpótlás
Olaszoknál a magyar tehetség
Olaszországban folytatja a 2010-es születésű középpályás, Veves Panagiotis Daniel.
Tovább az összes átigazoláshoz