Fontos poszton válthatnak az NB I-es újoncnál: Távozhat a sportigazgató

A csakfoci.hu értesülései szerint távozhat az élvonalba visszajutott Győri ETO sportigazgatói posztjáról Köteles László.
Csakfoci.hu 2024. június 23., vasárnap 14:00
A csakfoci.hu értesülései szerint távozhat az élvonalba visszajutott Győri ETO sportigazgatói posztjáról Köteles László.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 23., vasárnap 14:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, a Győri ETO végül a Vasast megelőzve, másodikként visszajutott az NB I-be. A győriek játékospolitikáját komoly kritika érte a szezon előtt, hiszen szakítva a hagyományokkal légiósokra építve próbált meg feljutni a másodosztályból a klub. Az idény során voltak nehézségei az ETO-nak, amely csak az utolsó öt körben 100%-os teljesítményt nyújtva érte el célját (a hajrára kinevezett megbízott edzővel, Borbély Balázzsal).

Információink szerint hiába a feljutás, komoly poszton történhet változás az újoncnál, ráadásul az átigazolási időszak közepén. A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Köteles László sportigazgató távozhat a klubtól, így személyében az átigazolásért felelős vezetőtől köszönhetnek el a győriek.

A korábbi kapus még tavaly március elején került ebbe a székbe, viszont lejáró szerződését a jelek szerint nem hosszabbítják meg.

Átigazolások
Soroksár
Három távozó
Három olyan játékos is távozik, akik évek óta meghatározó szerepet töltöttek be: Króner Martin, Németh Erik és Gálfi Norbert.
PMFC
Visszavonult, de marad
Helesfay Donát, a PMFC 35 éves hálóőre befejezi pályafutását. A piros-feketében 176 bajnoki mérkőzésen pályára lépő ex-kapus erőnléti edzőként és gyógytornászként segíti a csapatot. (pmfc.hu)
Vasas
Hosszabbítás
A csapat 16 éves utánpótlás-válogatott játékosa, Balogh Áron 2030-ig meghosszabbította szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz