Fontos poszton válthatnak az NB I-es újoncnál: Távozhat a sportigazgató

A csakfoci.hu értesülései szerint távozhat az élvonalba visszajutott Győri ETO sportigazgatói posztjáról Köteles László.
Csakfoci.hu 2024. június 23., vasárnap 14:00
A csakfoci.hu értesülései szerint távozhat az élvonalba visszajutott Győri ETO sportigazgatói posztjáról Köteles László.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 23., vasárnap 14:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, a Győri ETO végül a Vasast megelőzve, másodikként visszajutott az NB I-be. A győriek játékospolitikáját komoly kritika érte a szezon előtt, hiszen szakítva a hagyományokkal légiósokra építve próbált meg feljutni a másodosztályból a klub. Az idény során voltak nehézségei az ETO-nak, amely csak az utolsó öt körben 100%-os teljesítményt nyújtva érte el célját (a hajrára kinevezett megbízott edzővel, Borbély Balázzsal).

Információink szerint hiába a feljutás, komoly poszton történhet változás az újoncnál, ráadásul az átigazolási időszak közepén. A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Köteles László sportigazgató távozhat a klubtól, így személyében az átigazolásért felelős vezetőtől köszönhetnek el a győriek.

A korábbi kapus még tavaly március elején került ebbe a székbe, viszont lejáró szerződését a jelek szerint nem hosszabbítják meg.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz