Fotó: mlsz.hu
Vas Gábor a szerdai edzésen sérült meg, ami miatt el is kellett hagynia a válogatottat.
A Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalos X-csatornáján tette közzé, hogy a Paksi FC középpályása, Vas Gábor izomsérülést szenvedett a férfi A-válogatott tegnapi (szerdai) edzésén, így a 20 éves labdarúgó elhagyta a telki edzőtábort. A keretbe először meghívott futballista tehát ezúttal biztosan nem mutatkozhat be a Németország és Bosznia-Hercegovina ellen készülő magyar válogatottban.
Az MLSZ azt is megírta, hogy a helyére nem hív meg új játékost Marco Rossi szövetségi kapitány.
Olvastad már?
Légiósok: Szalainak még mindig klubot keres a Hoffenheim - ezekbe a ligákba igazolhat a magyar védő
A Kicker szerint a Hoffenheim nem számít a magyar válogatott védőre, aki többek között a török bajnokságba is elszerződhetne még.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari
Toma 2028-ig marad
A 30 éves középpályás, Toma György 2028-ig hosszabbított szerződést Nyíregyházán.
Kisvárda
Ketten is távoztak
Branimir Cipetic és Aleksandar Jovicic is elköszönt a klubtól a bajnokság vége előtt két fordulóval.
Vasas
Koszta képben volt, de...
A Csakfoci úgy tudja, a Vasasnál komolyan képbe került Koszta Márk megszerzése, de a játékos izraeli szerződése meghosszabbodott, így csak komoly átigazolási díjért lehetne hazahozni.