Fotó: kisvardafc.hu
A Kisvárda szurkolói csoportjának, a Várkerti Vitézeknek elfogyott a türelmük, a drukkerek a 85. percben, csapatuk szépítő gólja előtt távoztak a szektorukból a Fehérvár elleni meccsről.
Az OTP Bank Liga 19. fordulójában a Fehérvár 2-1-re nyerni tudott Kisvárdán, így a szabolcsi együttes maradt az NB I sereghajtója. Lemaradása hét pont a már bennmaradást jelentő 10. pozícióban tanyázó, de edzőváltásra és jelentős erősítésekre készülő Újpest mögött.
Előtte, utána:

Olvastad már?
Már most nagy dobásra készül az Újpest: Az NB I egyik legjobb csatárát igazolnák le
A Csakfoci információi szerint a lila-fehérek kísérletet tesznek a Mezőkövesd támadójának, Stefan Drazicnak a leigazolására.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.
