Elképesztő ítélet: Kéznek látta a lábat, elvette a Honvéd-támadó újabb látványos gólját a bíró - videó

Kántor Kevin látványos mozdulattal lőtt a kapuba a Szentlőrinc ellen, a játékvezető azonban mindenki nagy meglepődésére úgy látta, hogy kezezett a támadó.
Nyikes Zoltán 2025. április 22., kedd 8:41
Kántor Kevin látványos mozdulattal lőtt a kapuba a Szentlőrinc ellen, a játékvezető azonban mindenki nagy meglepődésére úgy látta, hogy kezezett a támadó.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. április 22., kedd 8:41

Egészen hihetetlen jelenetek zajlottak le a Szentlőrinc-Honvéd mérkőzésen az NB II 25. fordulójának vasárnapi játéknapján. A 74. percben, 0-0-s állásnál Bévárdi Zsombor jobbról érkező beadását előre vetődve, látványos mozdulattal lőtte a kapuba Kántor Kevin, ám mindenki hatalmas megdöbbenésére Bana Gergely játékvezető nem adta meg a kispestiek gólját, mondván kézzel ütötte be a labdát a hálóba.

A visszajátszásokból egyértelműen kiderül, ami egyébként elsőre is jól látható, Kántor a magasba emelt lábával szerezte a gólt. A történtek mellett természetesen nem tudott elmenni szó nélkül a lefújást követően a Honvéd vezetőedzője, Feczkó Tamás sem.

– Nem lehetek elégedett a döntetlennel. Mindenki láthatta, mi történt a hetvenedik perc tájékán. Sajnos az előrevetődő játékosom lábát kezezésnek látta a játékvezető, de itt nem egy gólról, hanem emberi sorsokról van szó – idézte a klubhonlap a szakembert a 0-0-ra végződő találkozó után.

A télen érkező és gyorsan közönségkedvenccé váló Kántornak ez lett volna a negyedik gólja tavasszal, és nem az első olyan, ami látványosra sikerült, hiszen a Soroksárnak például ollózva talált be.

Kántor érvénytelenített gólja

Egy másik szemszögből

Olvastad már?
Külföldön állítják: A magyar válogatott védő visszatér korábbi sikerei helyszínére
A török sajtó információi szerint Szalai Attila a nyáron távozik a Hoffenheimtől.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Tatabánya
Horváth Ferenc lehet a vezetőedző
A Csakfoci információja Horváth Ferenc az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Tatabánya vezetőedzője lesz.
Fehérvár FC
Nikolics mégis segíthet
Az fmc.hu úgy tudja, Nikolics Nemanja nem a klub alkalmazottjaként vállalhat szerepet a szakmai munka felügyeletében és segítésében, hanem az önkormányzat kötelékeiben.
Vasas
Olaszországba igazolt a tehetség
A Vasas Kubala Akadémia és a Torino FC megállapodásra jutott a 2009-es születésű korosztályos válogatott támadó, Juhász Martin átigazolásáról. (vkla.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz