Fotó: dvsc.hu
A DVSC egy évvel meghosszabbította Dzsudzsák Balázs szerződését.
Mint ismeretes, Dzsudzsák Balázs sorsa kérdőjelessé vált Debrecenben, hiszen a magyar válogatott csúcstartójának szerződése lejárt a Lokinál.
Mostanra azonban minden "kisimult", a DVSC pénteken hivatalosan is bejelentette, hogy csapatkapitánya 2025-ig meghosszabbította kontraktusát a klubbal.
A 37 éves középpályás 2020-ban tért vissza nevelőegyesületéhez, és azóta is vezéregyénisége és meghatározó játékosa az együttesnek. Dzsudzsáknak összesen 187 tétmérkőzése van a Loki színeiben, ezeken pedig 41 gól és 54 gólpassz a mérlege.

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.