Fotó: dvsc.hu

Eldőlt Dzsudzsák Balázs jövője Debrecenben - hivatalos bejelentést tett a Loki

A DVSC egy évvel meghosszabbította Dzsudzsák Balázs szerződését.
Csakfoci.hu 2024. július 5., péntek 17:09
Fotó: dvsc.hu
A DVSC egy évvel meghosszabbította Dzsudzsák Balázs szerződését.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 5., péntek 17:09

Mint ismeretes, Dzsudzsák Balázs sorsa kérdőjelessé vált Debrecenben, hiszen a magyar válogatott csúcstartójának szerződése lejárt a Lokinál.

Mostanra azonban minden "kisimult", a DVSC pénteken hivatalosan is bejelentette, hogy csapatkapitánya 2025-ig meghosszabbította kontraktusát a klubbal.

A 37 éves középpályás 2020-ban tért vissza nevelőegyesületéhez, és azóta is vezéregyénisége és meghatározó játékosa az együttesnek. Dzsudzsáknak összesen 187 tétmérkőzése van a Loki színeiben, ezeken pedig 41 gól és 54 gólpassz a mérlege.

Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Tovább az összes átigazoláshoz