EL-sorsolás: Továbbjutás esetén horvát élcsapattal találkozhat a Paks

Horvát ellenfél várhat a Paksra az Európa Liga második selejtezőkörében.
Csakfoci.hu 2024. június 19., szerda 13:22
Horvát ellenfél várhat a Paksra az Európa Liga második selejtezőkörében.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 19., szerda 13:22

Kedd délután az már kiderült, hogy a Román Kupát megnyerő, de feljutni nem tudó, román másodosztályú FC Corvinul 1921 Hunedoara lesz a Paks ellenfele az Európa Liga első selejtezőkörében.

Szerdán aztán az EL második selejtezőkörét is kisorsolták; előzetesen a portugál Braga, a horvát Rijeka, vagy a Sheriff Tiraspol (moldovai)-Zire (azeri), Botev Plovdiv (bolgár)-Maribor (szlovén) párharcok győztesei közül kaphatott ellenfelet Bognár György csapata, amennyiben a tolnaiak továbbjutnak a román riválisukkal szemben.

A sorsoláson végül a Rijekát húzták ki a Paksnak, így továbbjutás esetén a horvátok várhatnak az MK-címvédőre.

A BL második körében is sorsoltak (lásd alább)

Olvastad már?
BL-sorsolás: Kiderült, melyik párharc győztese vár majd a Fradira a második selejtezőkörben
A Ferencváros a New Saints (walesi)-Decic (montenegrói) győztesével játszik majd a Bajnokok Ligája selejtezőkörének második fordulójában.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Kazincbarcika
Zsótér Donát
Honlapunk információi szerint Zsótér Donát is felmerült a Kazincbarcikánál, miután a klub egy támadó középpályás igazolását tervezi.
Légiósok
Válthatott a DAC nagy tehetsége
Több olasz lap és a Transfermarkt is tényként állítja, hogy a DAC 16 éves magyarja, Bősze Levente az olasz élvonalbeli Como korosztályos együttesébe szerződött.
Légiósok
Nikitscher Portugáliában
A kilencszeres magyar válogatott Nikitscher Tamás elhagyta a Real Valladolidot és a portugál első osztályú Rio Ave csapatába szerződött. 4 évre írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz