Fotó: vidi.hu

Egy magyart elengedett a szigetországi klub, egy másik viszont az NB II-ből érkezhet

A Diósgyőrben kölcsönben szereplő támadó könnyen lehet, hogy nem a Videotonnál folytatja pályafutását a következő idényben.
csakfoci.hu 2026. június 9., kedd 15:38
Fotó: vidi.hu
A Diósgyőrben kölcsönben szereplő támadó könnyen lehet, hogy nem a Videotonnál folytatja pályafutását a következő idényben.
Szerző: csakfoci.hu 2026. június 9., kedd 15:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Rudy Galetti információi szerint a skót élvonalban 7. helyen záró Dundee United ajánlatot tett a Videoton 22 éves támadójáért. Babos Bence a most lezárult idényben az élvonalbeli DVTK-nál játszott kölcsönben, ahol 22 bajnokin 6 gólt szerzett és kiosztott 1 gólpasszt. A Videoton saját nevelésű játékosa korábban Ajkán is játszott kölcsönben, ott a másodosztályban 35 mérkőzésen 6 gólt ért el.

Babost korábban a Zalaegerszeggel is hírbe hozták, ugyanakkor Rudy Galetti szerint most a Dundee United tett ajánlatot a játékosért, miközben információi szerint más európai klubok is versenyben vannak érte. A skót klubban az előző idényben Keresztes Krisztián is megfordult, akit végül nem igazolt le véglegesen a Dundee. Információink szerint őt Angliából, azon belül is a másodosztályból keresik. A középcsapatnak számító angol klubbal mind Keresztes, mind pedig a Nyíregyháza jobban járhat, mivel a játékos anyagilag kedvezőbb feltételek mellett folytathatná pályafutását, a klub pedig komoly átigazolási bevételre tehetne szert.

Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!

Olvastad már?
Megerősítve: A DVTK eladta fiatal tehetségét a 7-szeres magyar bajnoknak
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Macsó Máté a DVSC-ben folytatja pályafutását, miután a DVTK értékesítette a játékjogát a hajdúságiaknak.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Távozik a csatár
Az ETO saját nevelésű támadója, Farkas Balázs szerződése lejártával ingyen távozik a győriektől, legutóbb a BVSC-nél szerepelt kölcsönben. (Nemzeti Sport)
Skócia felé veheti az irányt
Babos Bence
A Diósgyőrben kölcsönben szereplő támadó könnyen lehet, hogy nem a Videotonnál folytatja pályafutását a következő idényben.
Hazájában folytatja
Karlo Sentic
A Dalmatinski Portal információi szerint a 25 éves kapus mindenben megállapodott leendő klubjával.
Tovább az összes átigazoláshoz