Fotó: mlsz.hu

Eb 2024: Állítsd össze Marco Rossi Svájc elleni kezdőcsapatát!

Lépj öt percre Marco Rossi helyébe és szavazd meg a Svájc elleni kezdőcsapatot!
Nyikes Zoltán 2024. június 14., péntek 12:33
Fotó: mlsz.hu
Lépj öt percre Marco Rossi helyébe és szavazd meg a Svájc elleni kezdőcsapatot!
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. június 14., péntek 12:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar válogatott szombaton, 15:00 órakor megkezdi szereplését a németországi Európa-bajnokságon, az ellenfél Svájc lesz a csoportkör első mérkőzésén.

Akárcsak a korábbi kapitányok és sorozatok idején, illetve a válogatott összecsapások előtt, ezúttal is arra kérjük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. Ki legyen a kezdőkapus, hogyan álljon fel a védelem, a középpálya és a támadósor a Svájc elleni felkészülési találkozón? Szavazd meg alább!

A lehetőségek felsorolásakor volt olyan játékos, akit több poszton is variációként adtunk meg, az alapfelállást pedig – az utóbbi időben legtöbbször alkalmazott rendszernek megfelelően – 3-4-2-1-ben adtuk meg. Az Izrael elleni előző felkészülési mérkőzésen Rossi a Gulácsi - Lang, Orbán, Szalai A. - Bolla, Nagy Á., Styles, Kerkez - Sallai, Szoboszlai - Varga kezdőcsapatot küldte pályára.

A csakfoci.hu Suzukival jut el a magyar válogatott Eb-meccseire: auto.suzuki.hu

Olvastad már?
Dárdai: "Tudtam, hogy döntenem kell a magyar és a német válogatott között" - Fiola a félrekezelt sérüléséről is beszélt
A magyar válogatott csütörtöki, bajorországi sajtótájékoztatóján a nemzeti csapattal az első tétmeccsére készülő Dárdai Márton, illetve a harmadik Eb-jén részt vevő Fiola Attila válaszolt az újságírók kérdéseire.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC-Zugló
Új érkezők
A BVSC-Zugló csapatában folytatja pályafutását Farkas Balázs, aki kölcsön után végleg a klubnál maradt. A Kazincbarcika elleni bajnokin keretben volt még Igricz Mihály és Ominger Gergő is.
Szeged
Új szélső
A Szeged Tiszakécske elleni bajnokiján lehetőséget kapott az NB II-ben a szerb szélső Milos Zekic. A 22 éves  játékos a szerb Tekstilac csapatától érkezett.
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Tovább az összes átigazoláshoz