Fotó: MTI/Vajda János

DVTK: Két újabb légiós távozását jelentették be - hivatalos

Két rutinos középpályás intett búcsút a DVTK-nak.
Póczik Dávid 2026. május 6., szerda 15:30
Fotó: MTI/Vajda János
Két rutinos középpályás intett búcsút a DVTK-nak.
Szerző: Póczik Dávid 2026. május 6., szerda 15:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Tovább folytatódott Diósgyőrben a keret átalakulása: közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Anderson Esiti, valamint Aboubakar Keita, akik így már a Paks ellen sem lépnek pályára - adta hírül a klubhonlap.

Esiti tavaly nyáron érkezett Diósgyőrbe, és összesen 14 bajnoki, valamint 3 kupamérkőzésen lépett pályára. Keita a nyári átigazolási időszak hajrájában lett diósgyőri labdarúgó. A Fizz Ligában 19 mérkőzésen játszott, és betalált az MTK és a Paks kapujába, a Magyar Kupában pedig 4 találkozón viselte a DVTK szerelését, és Hódmezővásárhelyen volt eredményes.

Az NB I-ből kieső miskolciak korábban Ivan Saponjic távozását is bejelentették.

Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!

Olvastad már?
NB I: Változás jöhet a Debrecen kispadján - exkluzív
A Csakfoci információi szerint a következő idényben nem Sergio Navarro lesz a Debrecen vezetőedzője.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz