Fotó: MTI/Balázs Attila

Durva Fradi-rontás van Nagy Dominikon - két súlyos sérülés és 10/0-s mutató a mérlege

A 30 éves játékos legutóbb is az FTC ellen járt pórul, ráadásul a zöld-fehérek elleni eredményeivel sem vigasztalódhat.
Csakfoci.hu 2025. augusztus 12., kedd 8:49
Fotó: MTI/Balázs Attila
A 30 éves játékos legutóbb is az FTC ellen járt pórul, ráadásul a zöld-fehérek elleni eredményeivel sem vigasztalódhat.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. augusztus 12., kedd 8:49

Nagyon szerencsétlenül járt a Nyíregyháza csapatkapitánya, Nagy Dominik csapata legutóbbi, FTC elleni bajnokiján (1-4). A Szpari húzóemberének a találkozó első félidejében, egy rossz mozdulatot követően megsérült a korábban már műtött bal térde, a szünet után nem is tudta már folytatni a játékot, és mint később kiderült, részlegesen elszakadt az oldalsó keresztszalagja. Műtétre szerencsére ezúttal nem lesz szükség, azonban a középpályásra hosszú kihagyás vár.

Szerencsétlen egybeesés, hogy a játékos korábban ugyanúgy ex-klubja, az FTC ellen szenvedett súlyos sérülést. 2022. április 16-án, még honvédosként is a zöld-fehérek ellen vívott összecsapás első félidejében járt pórul, akkor elülső keresztszalag-szakadást szenvedett - ráadásul akkor nem részlegesen, így közel egy évet kellett kihagynia, csak 2023. április 7-én térhetett vissza.

A sérülések mellett ráadásul még csapata eredményeinek sem igen örülhet Nagy Dominik, amikor a Ferencváros ellen lép pályára: a TM statisztikái szerint tízből tízszer kapott ki az FTC-vel szemben. A 30 éves futballistának persze szép emlékei is lehetnek a klubról, hiszen egy bajnoki címet és három Magyar Kupát is nyert a Fradival.

Olvastad már?
Készen áll a Ludogorec a Fradi elleni BL-visszavágóra: "Tudjuk, hol sérülékeny az ellenfél"
A Ludogorec vezetőedzője úgy véli, alaposan felkészültek a Ferencváros elleni BL-visszavágóra.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Keane-t egy válogatottal hozták szóba
Szívesen látnák az ír válogatott kispadján a Ferencváros vezetőedzőjét, Robbie Keane-t - írja a Daily Record.
Budafok
Megvan az új edző
Az őszi szezon vége előtt három fordulóval közös megegyezéssel szerződést bontott a Budafok Mészöly Géza vezetőedzővel, helyére pedig a Csakfoci korábbi információjának megfelelően Nikházi Márk érkezett.
Légiósok
Ezért nem volt eddig csapata Kleinheislernek
Nehéz időszakon van túl Kleinheisler László, aki most már abban bízik, hogy minél hamarabb lesz új csapata és visszatérhet a válogatottba is. Az NB I egyelőre nem cél.
Tovább az összes átigazoláshoz