Dárdai Pál a 16-szoros bajnokcsapat kispadjára ülhet le - sajtóhír

A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitányát alig pár hete menesztette klubcsapata, a Hertha BSC.
Póczik Dávid 2021. december 21., kedd 18:53
A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitányát alig pár hete menesztette klubcsapata, a Hertha BSC.
Szerző: Póczik Dávid 2021. december 21., kedd 18:53

A török fotospor.com értesülése szerint a helyi élvonalbeli bajnokságban szereplő és címvédő Besiktas Dárdai Pált nézte ki a csapat új vezetőedzőjének.

A portál értesülései szerint Dárdai menedzsere hétfő délelőtt tárgyalt az isztambuli klub vezetőivel, akiket meggyőzött a 45 éves magyar tréner szakmai tapasztalata - a magyar szakember játékosként és edzőként is hosszú éveken át dolgozott a Bundesligában.

Így a lap szerint a korábbi válogatott középpályás rövidesen meghívást kaphat a török fővárosba, hogy a jövőjéről tárgyaljon.

A német sajtó a napokban Dárdait a magyar rekordbajnok Ferencvárossal is szóba hozta, de a zöld-fehérek kispadjára végül a korábbi orosz szövetségi kapitány, Sztanyiszlav Csercseszov ült le - utóbbit pedig éppen külföldön emlegették, mint lehetséges Besiktas-edzőt, de szóba hozták a MOL Fehérvár FC korábbi trénerét, Marko Nikolicot is a 16-szoros török bajnokcsapattal.

Olvastad már?
A Fradi új edzője: "A tehetség nálam munka nélkül semmit sem ér" - Hajnal elárulta, lesznek változások a szakmai stábban
Orosz Pál vezérigazgató szerint nagy büszkeség az egész magyar labdarúgásnak, hogy ekkora szaktekintély vette át a csapat irányítását.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallai kapós Angliában
A legfrissebb hírek szerint télen a Sunderland is vitte volna Sallai Rolandot. Nyáron nemcsak a Fekete Macskák, de a Brentford és a Liverpool is újra ringbe szállhat.
DVSC
Igazolás és kölcsönadások
Szerződtették az FCSB II-től László Mátyást, ő kezdetben a DVSC II-ben (NB III) szerepelhet. Batai Tamás és Szakács Levente pedig kölcsönben a DEAC-ban (NB III) játszhat.
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
Tovább az összes átigazoláshoz