Fotó: honvedfc.hu

Csonka forduló az NB II-ben: A Szeged az új dobogós, Csertőivel még veretlen, de nem lehet boldog a Honvéd - videó

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia háromgólos győzelmet aratott a vendég Kolorcity Kazincbarcika felett a Merkantil Bank NB II idei utolsó, és csonka 18. fordulójában, sikerével pedig feljött a tabella harmadik helyére.
Csakfoci.hu 2023. december 10., vasárnap 19:27
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 10., vasárnap 19:27

A másik vasárnap esti mérkőzésen az élvonalból idén kiesett Budapest Honvéd kétgólos hátrányt ledolgozva 2-2-es döntetlent játszott a Csákvárral, így Csertői Aurél vezetőedző irányításával továbbra is veretlenek a kispestiek, akik legutóbbi négy összecsapásukból egyszer győztek, háromszor pedig egy pontot szereztek - írja az MTI.

Az NB II-ben összesen négy meccset játszottak csak le az idei utolsó fordulóban a pályák használhatatlansága miatt.

Merkantil Bank Liga NB II, 18. forduló:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Kolorcity Kazincbarcika SC 3-0 (Haris 44., Papp 46., Borvető 64. - 11-esből) - piros lap: Palincsár (Szeged, 75.)

Budapest Honvéd - Aqvital FC Csákvár 2-2 (Karacs 69. - öngól, Bobál G. 88., ill. Babos 13., Tamás N. 56.)

NB II: 0-1-ről állt fel a Nyíregyháza Siófokon - eredmények
A Nyíregyháza hátrányból felállva verte a Siófokot. Nyert a Pécs is idegenben.

A tabella állása a csonka forduló végén:

Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)