Fotó: niskevesti.rs

Családi okokra hivatkozva távozott az NB I-es csatár - hivatalos

Véget ért a kisvárdai fejezet: Milos Spasic hazatér, a Radnicki Nis játékosa lett.
Póczik Dávid 2025. július 30., szerda 15:05
Fotó: niskevesti.rs
Véget ért a kisvárdai fejezet: Milos Spasic hazatér, a Radnicki Nis játékosa lett.
Szerző: Póczik Dávid 2025. július 30., szerda 15:05

Két és fél év után távozik Kisvárdáról a szerb támadó, Milos Spasic. A 28 éves játékos a Radnicki Nishez igazolt, így hazatér Szerbiába - a döntést magánéleti okok is befolyásolták, mivel a napokban gyermeke született, és közelebb szeretne lenni családjához - írta a várdai klubhonlap.

Spasic 2023 telén érkezett Kisvárdára, ahol 35 élvonalbeli és 22 másodosztályú bajnokin lépett pályára, hét gólig jutott - ezek közül ötöt az NB I-ben szerzett. Legemlékezetesebb teljesítményét a Puskás Akadémia elleni 2-2-es döntetlen során nyújtotta, amikor két gólt is szerzett. A 2023-2024-es idény végén ő szerezte a Kisvárda utolsó gólját az élvonalban, a Pakson 2-1-re elveszített találkozón.

https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/megerositve-megvasaroltak-az-nb-i-es-ujonc-tamadojat-jol-ismert-tarsak-fogadtak-hivatalos
Átigazolások
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Brentford
Sallai Roland
Törökországi források szerint Sallai Rolandot a Premier League-ben szereplő Brentford látná szívesen, de a Galatasaray csak komoly összegért engedné el őt.
Sion
Vanczák Vilmos
A korábbi 79-szeres magyar válogatott Vanczák Vilmos a svájci élvonal hatodik helyén álló FC Sion másodedzője lett.    
Tovább az összes átigazoláshoz