Fotó: paksifc.hu

Böde lépni is alig bírt, mégis a pályán maradt: "Így is ki kell hagyjon 2-3 hetet, meg ha lejött volna, akkor is"

Legalább a jelenlétével meg a méretével lekötötte az ellenfelet - mondta Bognár György a lépni alig tudó Böde Dánielről.
Nyikes Zoltán 2023. november 3., péntek 9:40
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. november 3., péntek 9:40

Mint ismert, hosszúra nyúlt a MOL Magyar Kupa 4. fordulójának utolsó mérkőzése, a Budapest Honvéd-Paks, ami végül tizenegyespárbajban dőlt el.

A vendégeknél a 61. percben lépett pályára Böde Dániel, akinek aztán a kétszer tizenöt perces hosszabbítás 10. percében egy sarkazós mozdulat következtében meghúzódott a combhajlítóizma. A rutinos támadónak ezt követően már egy kisebb kocogás is nehezére esett, ám mivel Bognár György vezetőedző ekkorra már kihasználta mind a hat cserelehetőségét - a hosszabbításra plusz egy-egy változtatást is eszközölhettek a csapatok -, ezért Böde maradt a pályán.

– Ebben a helyzetben jobb volt, hogy maradt a pályán és ő vállalta is azt, hogy ott elől megáll, legalább a jelenlétével meg a méretével leköti az ellenfelet. Nem számoltunk azzal, hogy ő labdába ér, nem is nagyon tudott lépni. Így is ki kell hagyjon két-három hetet, meg ha lejött volna, akkor isnyilatkozta az M4 Sportnak Bognár György.

A Honvéd-szurkolóknak mutogató és visszaszóló Szappanos: "A 120 perc alatt válogatott szidalmakat kaptam, ez szabadult fel bennem a végén"
Nem kapott baráti fogadtatást Kispesten a Honvéd korábbi játékosa, Szappanos Péter.
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.