Fotó: ujpestfc.hu

Benzema és Pogba ellen is játszott már az Újpest új igazolása - hivatalos

A negyedik kerületiek szerződtették a szabadon igazolható szerb védőt, Milos Kosanovicot.
Nyikes Zoltán 2023. szeptember 29., péntek 9:23
Fotó: ujpestfc.hu
A negyedik kerületiek szerződtették a szabadon igazolható szerb védőt, Milos Kosanovicot.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. szeptember 29., péntek 9:23

Nem ért még véget a csapatépítés Újpesten, péntek délelőtt ugyanis bejelentették a rutinos szerb középhátvéd, Milos Kosanovic érkezését.

A 33 éves szerb játékos hazájában nevelkedett, majd négy évig futballozott a lengyel Cracoviánál, főként az élvonalban. Ezt követően Belgiumba szerződött, ahol a Mechelen és a Standard Liege színeiben összesen 91 belga első osztályú bajnokin lépett pályára. Kosanovic a török Göztepében is megfordult, legutóbb pedig négy szezont töltött az egyesült arab emírségekbeli Al-Jazirában.

A szabadon igazolható védő korábban a szerb válogatottban is bemutatkozott, 2015 szeptemberében a Franciaország elleni felkészülési mérkőzés hajrájában kapott lehetőséget és olyan sztárok ellen játszhatott, mint Karim Benzema, Paul Pogba, vagy Anthony Martial.

A 191 cm magas, ballábas középhátvéd csütörtökön aláírta a szerződését, és hamarosan csatlakozik a csapathoz, ám a hétvégén, a DVSC ellen még nem lép pályára - írja az ujpestfc.hu.

Olvastad már?
A rekorddöntő fiatal magyar légiós: "8 éves korom óta úgy megyünk edzésre, hogy le akarjuk nyomni a másikat"
Az ifi BL-ben a Köbenhavn csapatában nemrég bemutatkozó Németh Hunor a Bayern és az MU elleni felkészülésről, a dánok önbizalmáról, a kinti utánpótlásképzésről és a mentális erő fontosságáról is beszélt a csakfoci.hu-nak.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Peraza végleg a ZTE-é
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.
RB Leipzig
Orbán és Gulácsi is távozhat
Német lapértesülések szerint Willi Orbán és Gulácsi Péter is elhagyhatja az RB Leipziget.
Visszatért Norvégiába
Bogdán Hunor
Hivatalossá vált, hogy Bogdán Hunor a norvég IF Fløya színeiben folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz