Fotó: Gyirmót FC Győr Youtube

Bámulatos ollózós gól a magyar pályán: Korábbi NB I-es játékos talált be - videó

Látványos gól a BKV Előre-pályán.
Nyikes Zoltán 2025. november 25., kedd 17:03
Fotó: Gyirmót FC Győr Youtube
Látványos gól a BKV Előre-pályán.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. november 25., kedd 17:03

Az elmúlt hétvége egyik legnagyobb gólját hazánkban az NB III-ban szerezték. A Dél-keleti csoport 17. fordulójában a BKV Előre a Dabas SE-t fogadta, és a mérkőzés ugyan 4-1-es hazai győzelemmel zárult, de a vendégek részéről is emlékezetes maradt ez a találkozó.

Az 57. percben, 2-0-s hazai vezetésnél a vendégek házi góllövőlistáját vezető Kamarás György ugyanis nagyot villant, egy oldalról beívelt labdát ollózós mozdulattal lőtt a bal sarokba.

A 27 éves játékos neve egyébként ismerősen csenghet a magyar focit követők számára, korábban ugyanis a Balmazújváros színeiben az NB I-ben is pályára lépett hat alkalommal, de NB II-es tapasztalatot is szerzett a Balmazzal és a Gyirmóttal.

Videó forrása: olvasónktól

Olvastad már?
Tényleg beadta a lemondását Rossi? Ez várható a mai MLSZ-ülésen - háttér
Az írek elleni, számunkra szomorúan záródó világbajnoki selejtező óta állandó témává vált, hogy mi legyen Marco Rossi sorsa: szerződésének megfelelően folytassa a munkát a magyar válogatott élén, hogy ebben a helyzetben új kapitány kell?
Elolvasom

 

Átigazolások
Videoton
Újpestről jött fiatal
Középpályás poszton erősítette tovább keretét a Videoton: az Újpest FC játékosa, Geiger Bálint fél évre, kölcsönbe érkezett a fehérváriakhoz.
Fradi
Corbu érkezhet?
A ciprusi 24sports.com.cy szerint az FTC érdeklődik a Puskás korábbi, az APOEL jelenlegi székely-csángó születésű labdarúgója, Corbu Marius iránt. Az Üllői129 azonban cáfolt.
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.
Tovább az összes átigazoláshoz