Az NB II meglepetéscsapata is hetet vágott, padlón a Haladás - eredmények

Ez történt a Merkantil Bank NB II vasárnap kora esti meccsein.
Csakfoci.hu 2023. november 26., vasárnap 19:18
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 26., vasárnap 19:18

A Kozármisleny házigazdaként 7-0-ra verte a Siófokot a labdarúgó NB II 16. fordulójának vasárnapi játéknapján. Fölényes sikerükkel a baranyaiak őrzik harmadik helyüket a tabellán. Nem ez volt az első 7-es a másodosztály vasárnapi játéknapján, hiszen a jelenleg éllovas Nyíregyháza 7-1-re győzte le idegenben a Csákvárt.

A hírek szerint nehéz anyagi és szakmai helyzetben lévő Haladás annak az Ajkának az otthonában kapott egy hármast, amelynek ez mindössze a harmadik győzelme volt az idényben, és még mindig kiesőhelyen áll az NB II-ben. Ettől egyébként már a szeptember vége óta nyeretlen szombathelyieket sem választja el sok.

Merkantil Bank NB II, 16. forduló:

Kozármisleny – Siófok 7-0 (Horváth P. 17., 23., Vajda R. 29., Molnár Á. 42., Tóth Z. 58., Kirchner 71., 89.)

Ajka – Haladás 3-1 (Borsos 55., 83., Szarka 69. ill. Horváth R. 53.)

Hétfőn:

20:00: Vasas – ETO

NB II: Hetet rúgott a Nyíregyháza, Csertői nem tudta legyőzni volt csapatát a Honvéddal - eredmények
Hat mérkőzés már befejeződött az NB II 16. fordulójából. A Nyíregyháza kiütéssel nyert Csákváron, a Honvéd ugyan vezetett Gyirmóton, de be kellett érnie egy ponttal.
Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.