Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu

NB II: Hetet rúgott a Nyíregyháza, Csertői nem tudta legyőzni volt csapatát a Honvéddal - eredmények

Hat mérkőzés már befejeződött az NB II 16. fordulójából. A Nyíregyháza kiütéssel nyert Csákváron, a Honvéd ugyan vezetett Gyirmóton, de be kellett érnie egy ponttal.
Csakfoci.hu 2023. november 26., vasárnap 14:58
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 26., vasárnap 14:58

A Nyíregyháza nagyon bekezdett, Tímár Krisztián csapata 20 perc után már 3-0-ra vezetett Csákváron, de azt követően sem állt le és végül hétig jutottak a vendégek a triplázó Géresi Krisztián vezérletével.

Ugyancsak idegenben lépett pályára a Honvéd. Csertői Aurél egykori csapata, a Gyirmót otthonában megszerezték a vezetést, de a három pont végül nem jött össze a kispestieknek. Csertőinek eddig két meccsen egy győzelem és egy döntetlen a mérlege a Honvéd kispadján.

Merkantil Bank Liga, 16. forduló:

Csákvár - Nyíregyháza 1-7 (Simon 68., ill. Ramos 4., Géresi 5., 20., 72., Nagy D. 48., Kesztyűs 54.,  Novák 69.)
BVSC - Tiszakécske 0-0
Gyirmót - Honvéd 1-1 (Medgyes 58., ill. Bobál 24.)
Kazincbarcika - Soroksár 3-1 (Kurdics 7., Pinte 14., 49., ill. Hajdú 9.)
Pécs - Budafok 1-0 (Krausz 44.)
Mosonmagyaróvár - Szeged 0-1 (Borvető 6.)