Fotó: danas.rs

Az egyik EL-csoportkörös ellenfél támadójával is összeboronálták külföldön a Fradit - így áll az ügy

A szerb sajtóban azt írják, hogy a Fradi 1,5 millió eurós ajánlatot tett Aleksandar Pesicért, honlapunk információi szerint azonban a magyar csapatnál már nincs tervben a csatár megszerzése.
Nyikes Zoltán 2023. május 11., csütörtök 20:42
Fotó: danas.rs
A szerb sajtóban azt írják, hogy a Fradi 1,5 millió eurós ajánlatot tett Aleksandar Pesicért, honlapunk információi szerint azonban a magyar csapatnál már nincs tervben a csatár megszerzése.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. május 11., csütörtök 20:42

A most futó szezonban eddig 37 tétmeccsen 14 gólt és 9 asszisztot jegyzett a Crvena zvezda támadója, Aleksandar Pesic, aki többek között a Ferencváros elleni két Európa Liga-mérkőzést is végigjátszotta a csoportkörben, a budapesti találkozón pedig egy gólpasszt adott.

A Mozzart Sport információja szerint nagy esélye van annak, hogy a 30 éves támadó távozik a szezon végén, hiszen a tapasztalt játékos újra kipróbálná magát külföldön, a portál pedig úgy tudja, hogy a legélénkebben a Ferencváros érdeklődik iránta. A lap úgy értesült, hogy a magyar bajnok már egy 1,5 millió eurós ajánlatot is letett az asztalra az egyszeres válogatott támadó játékjogáért.

A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Pesic már nem szerepel a Fradi jelöltjei között.

Pesic korábban számos helyen légióskodott már: játszott a Serie A-ban az Atalanta színeiben, két szezont lehúzott a francia élvonalbeli Toulouse-ban, de a szaúdi al-Ittihad, a görög OFI Kréta, a török Karagümrük, az izraeli Maccabi Tel Aviv, a moldáv Sheriff Tiraspol és a dél-koreai FC Szöul együtteseiben is megfordult.

Olvastad már?
Fradi: A PSG és a Juventus ellen is játszott a jelenlegi BL-idényben az egyik legújabb kiszemelt - sajtóhír
Izraeli sajtóinformáció szerint a Fradi is érdeklődik a Maccabi Haifa középpályása iránt. A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Abu Fani valóban kiszemelt a Fradinál, de a jelenlegi állás szerint nincs túl nagy esély a szerződtetésére.
Elolvasom
Átigazolások
Rapid Wien
Kapós az NB I-ben is a védő
A Rapid Wien magyar származású, de osztrák állampolgárságú 21 éves védőjét, (interjú vele itt!), Dominic Vinczét több magyar élvonalbeli klub és Championship-csapatok is vinnék. (Rudy Galetti)
Ferencváros
Tokmac klubot váltott
A Ferencváros történelmében legtöbb gólt szerző légiós, Tokmac Nguen a szaúdi Al-Okhdood Clubhoz szerződött. Az átigazolás ingyen jött létre, miután Tokmac szerződése lejárt a svéd Djurgardennél. (ulloi129.hu)
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Tovább az összes átigazoláshoz