Fotó: paksifc.hu
Pillanatok alatt felbolydult az élet a paksi fagyizónál.
Kedd délután igazi rögtönzött közönségtalálkozó alakult ki a paksi Édescake Macaronozónál, ahol a hely kérésére pár órán keresztül a Paks kupagyőztes és bajnoki második helyezett játékosa, Osváth Attila mérte a fagylaltot. A paksi labdarúgó(k) iránti szeretetet pedig hűen tükrözte, hogy pillanatok alatt kígyózó sor alakult ki a pult előtt.
– Még egy korábbi látogatásunk alkalmával, először viccelődés szintjén, felmerült, beállnék-e a fagyis pultba, majd nemrég, kapva a nyári szünetünkön le is beszéltünk mindent. Mindenki szeretettel fogadott, és a fagylaltokon túl az aláírókártyáknak is nagyon örültek a gyerekek – mesélte az eseményről Osváth klubja honlapján.

Neked ajánljuk
Átigazolások

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.

Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.