Fotó: fradi.hu
Varga Barnabás nem viccel: szűk három héttel rendkívül aggasztó Eb-sérülése után már az ausztriai edzőtáborban rója a köröket.
Mint ismeretes, a magyar válogatott és a Ferencváros csatára, Varga Barnabás súlyos fej-, illetve arcsérülést szenvedett a németországi labdarúgó Európa-bajnokságon, a skótok elleni, június 23-i csoportmérkőzésen.
Az azt követő sikeres műtét után pedig már itthon, szülőfalujában, Szentpéterfán lábadozott, majd csütörtökön bejelentette az FTC, hogy Varga már meg is érkezett csapata ausztriai edzőtáborába.
És ezzel nincs vége a történetnek: pénteken a Ferencváros közösségi oldalán mutatta meg, hogy a válogatott támadó immáron edzésbe is állt, mindössze 19 nappal azután, hogy egész Magyarország, sőt, Európa érte aggódott, amikor ájultan feküdt a földön az Eb-n...
Olvastad már?
BL-közvetítések: 192 meccs magyar kommentárral, a Fradi is látható lesz az RTL-en - a részletek
Az RTL Magyarország pénteki sajtóeseményén rengeteg részletet elárultak a már nyáron elinduló BL-közvetítések kapcsán. Így például kiderült, mennyit kell fizetni havonta az itthon egyedüálló közvetítésekért, hol lehetnek láthatóak a Ferencváros remélt főtáblás mérkőzései, és az is, kik közvetítik majd a találkozókat a TV-ben és az RTL+ streamingplatformon.
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.