Amikor a Szőke Szikla meghatódott: Mészöly Kálmán utolsó beszéde a nagy nyilvánosság előtt - videó

Videón Mészöly Kálmán beszéde a 2018-as Év Sportolója Gálán, miután megkapta az MLSZ-életműdíjat.
Nyikes Zoltán 2022. november 22., kedd 17:45
Videón Mészöly Kálmán beszéde a 2018-as Év Sportolója Gálán, miután megkapta az MLSZ-életműdíjat.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. november 22., kedd 17:45

A hétfőn elhunyt focilegenda, Mészöly Kálmán 2018 elején MLSZ-életműdíjat vehetett át a Magyar Sportújságírók Szövetsége által szervezett Az Év Sportolója Gálán. A Szőke Sziklának becézett korábbi kiváló játékos és szövetségi kapitány nagyon meghatódott, meg is könnyezte a díj átvételét.

Ez volt az utolsó kiállása a nagyobb nyilvánosság előtt, az akkori beszédével emlékezünk a magyar foci legendájára.

Olvastad már?
A Fraditól Király Gáboron át Ganxsta Zoliig - így búcsúzik Magyarország Mészöly Kálmántól
Rengetegen gyászolják a Vasas hétfő este elhunyt legendáját, Mészöly Kálmánt, az ikonikus Szőke Sziklát, aki a futballban és azon kívül is számtalan emlékezetes barátságot kötött.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz