Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
A ZTE támadója, Szalay Szabolcs 28-30 méterről, a keresztléc segítségével lőtt elképesztően nagy gólt a Budafok elleni MK-döntő 120. percében, kialakítva a 2-0-s végeredményt.
Olvastad már?
MK-döntő: "Mondtam a játékosoknak, hogy ha kell, akkor nyerjük meg a 120. percben. Komolyan vették..." - értékelések
A két szakvezető, Mátyus János és Boér Gábor értékelése a Budafok-ZTE (0-2) Magyar Kupa-döntő után, a Puskás Arénában.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.