Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
A ZTE támadója, Szalay Szabolcs 28-30 méterről, a keresztléc segítségével lőtt elképesztően nagy gólt a Budafok elleni MK-döntő 120. percében, kialakítva a 2-0-s végeredményt.
Olvastad már?
MK-döntő: "Mondtam a játékosoknak, hogy ha kell, akkor nyerjük meg a 120. percben. Komolyan vették..." - értékelések
A két szakvezető, Mátyus János és Boér Gábor értékelése a Budafok-ZTE (0-2) Magyar Kupa-döntő után, a Puskás Arénában.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Gulácsi és Orbán jövője
Az új edzőnek, Martin Demichelisnek gyors döntést kell hoznia a Lipcse két rutinos kulcsemberéről, Gulácsi Péterről és Willi Orbánról, akik mindketten az utolsó szerződési évükbe léptek. (tribuna.com)
ZTE / Nagykanizsa
Kooperálnak
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.