Fotók: molfehervarfc.hu
Az angyalföldi kispadnál szurkolták ki a Puskás Akadémia Honvéd elleni győzelmét és a bennmaradást a Vidi-játékosok.
Mint ismeretes, a MOL Fehérvár a Vasas vendégeként 0-0-s döntetlent játszott szombaton, így izgulnia kellett, hogy a Honvéd ne nyerjen a Pancho Arénában.
A kispestiek végül kikaptak 2-1-re Felcsúton, így a Vidi-játékosok ünnepelhettek az Illovszky Rudolf Stadionban.


Olvastad már?
NB I: Két eredményt befolyásoló játékvezetői ítéletet is szóvá tettek a csapatok a lefújás után - videó
A Puskás Akadémia - Honvéd mérkőzésen a hazaiaknak a bronzérem megszerzése, míg a vendégeknek a bennmaradás kiharcolása volt a tét. Az első félidőben a felcsútiak szabályosnak tűnő gólját nem adta meg a játékvezető, a hajrában pedig a kispestiek kérhettek számon egy 11-est a bírón.
Elolvasom
Átigazolások
Budafokon folytatja
Pekár László
Budafokon folytatja pályafutását Pekár László, aki legutóbb a BVSC-Zugló játékosa volt. (budafokimte.hu)
Egy év után hazatért
Szilágyi Szabolcs
A román másodosztályban szereplő Unirea Slobozia hivatalos oldalán jelentette be Szilágyi Szabolcs szerződtetését.
Kozármisleny
Két játékos érkezett
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny között évek óta sikeresen működik a kooperációs megállapodás értelmében Bene Domonkos és Szűcs Patrik is az NB II-es klubnál szerepel majd a következő idényben.