Fotó: budafok1912.hu
A felcsútiak fiatal labdarúgója, Bakti Balázs a másodosztályú Budafoknál bizonyíthat tavasszal.
Budafokon folytatja pályafutását a korosztályos válogatott Bakti Balázs - jelentette be az NB II-es klub.
A 18 éves támadó középpályás a felcsútiak színeiben már az NB I-ben is többször szerepelhetett, a klub U17-es együttesével bajnoki címet is nyert, valamint elhódította a Puskás-Suzuki-kupát.
A fiatal játékos kölcsönben került a Promontor utcába, az idény végéig.
Olvastad már?
Vidi: Két válogatott játékost is kitettek a keretből - hivatalos
A fehérvári klub döntése alapján Claudiu Bumba és Artem Sabanov is csak az NB III-as együttessel készülhet.
Elolvasom
Átigazolások
Eszék
Új sportigazgató
Kenneth Zandvliet lett az NK Osijek új sportigazgatója. Zandvliet a Heerenveentől érkezett Eszékre, ahol az elmúlt 3 évben a vezető játékosmegfigyelői posztot töltötte be. Azt megelőzően a Chelsea kötelékében dolgozott.
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.