Fotó: facebook.com/kisvardafc

A Kisvárda csapatkapitánya az újabb vereség után: "Azt sajnálom, hogy a csapat 80 százaléka nem érti, mit kiabálnak a szurkolók"

A Kisvárda csapatkapitánya csalódottan értékelt a Puskás Akadémia elleni vereség után.
Póczik Dávid 2024. február 10., szombat 20:10
Fotó: facebook.com/kisvardafc
A Kisvárda csapatkapitánya csalódottan értékelt a Puskás Akadémia elleni vereség után.
Szerző: Póczik Dávid 2024. február 10., szombat 20:10

Szombat délután beszámoltunk róla, hogy az NB I-ben sereghajtó Kisvárda továbbra sem tudott pontot szerezni tavasszal, a várdaiak ezúttal a Puskás Akadémiától szenvedtek verséget, ezúttal is hazai körülmények között. A találkozó lefújását követően az együttes rutinos, brazil-magyar középpályása, Lucas Marcolini csalódottan nyilatkozott az M4 Sportnak.

- Ilyen helyzetben vagyunk, hogy a helyzeteink nem befelé pattannak, a Puskásnak viszont igen. Nehéz helyzetben vagyunk, nem könnyű kimászni belőle.

Azt sajnálom, a csapat nyolcvan százaléka nem érti, mit kiabálnak a szurkolók. Feladni nem szabad, menni kell tovább, a következő 13 meccsen küzdeni kell a pontokért.

- Nagyon lent van a csapat, sok mindet próbáltunk már, hogyan tudnánk kimászni a gödörből, de most már tényleg nehéz szituációba kerültünk. Mindenkinek mindent meg kell tenni a klubért, a szurkolókért, saját magáért. Mindent megteszünk, hogy a lehető legtöbb pontot szerezzük a folytatásban.

Olvastad már?
NB I: Zsinórban ötödjére kaphat ki Mészöly az Újpesttel - nem csak a csapat rossz szériáját kell megtörnie
Az Újpestre visszatérő szakember legutóbb négy vesztes bajnokit követően távozott a negyedik kerületiektől.
Elolvasom
Átigazolások
MLS
Jó pénzt adnak Ojediranért
A DVSC ex-játékosa, a 2024 nyarán a francia Lens-nak eladott Hamzat Ojediran 3 millió euróért az MLS-ben szereplő Colorado Rapids együttesébe igazolhat. (Santi Aouna)
FTC/DVSC
Bárányt vinnék?
A Blikk szerint a címvédő FTC már a téli átigazolási időszak során megszerezné a DVSC 25 éves csatárát, Bárány Donátot.
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Tovább az összes átigazoláshoz