Fotó: ujpestfc.hu

A Juventus sztárjaival játszott egy csapatban az Újpest légiósa

Georgios Antzoulas tisztában van vele, milyen nehéz helyzetben van az Újpest. A görög védő elmondta azt is, hogy mit kell most tenniük, illetve beszélt arról is, milyen élményeket szerzett fiatalon a Fiorentina játékosaként.
Csakfoci.hu 2024. március 3., vasárnap 14:40
Fotó: ujpestfc.hu
Georgios Antzoulas tisztában van vele, milyen nehéz helyzetben van az Újpest. A görög védő elmondta azt is, hogy mit kell most tenniük, illetve beszélt arról is, milyen élményeket szerzett fiatalon a Fiorentina játékosaként.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 3., vasárnap 14:40

- A kolumbiai válogatott Luis Muriel volt az egyik legjobb abban a keretben, hatalmas tapasztalattal a háta mögött - elevenítette fel Antzoulas az ujpestfc.hu-nak a Fiorentinánál eltöltött időszakát. - Olyan indulósebessége volt, hogy szabálytalanul is ritkán tudtam megállítani az edzéseken. De hogy mekkora nevekkel játszattam együtt, azt jól jelzi, hogy Federico Chiesa és Dusan Vlahovic is a csapattársam volt, akik ma már a Juventus legjobbjai.

A védő beszélt arról is, milyen most a hangulat Újpesten.

- Tisztában van mindenki azzal, hogy élt már szebb napokat a klub, ami a csapat teljesítményét illeti. Nem egyszerű senkinek, legyen szó játékosról, edzőről vagy egyéb stábtagról, nem is beszélve a szurkolókról, akiktől hihetetlen bíztatást kapunk ezekben a hetekben is. Közhelynek hangozhat, de nincs más megoldás, mint összekapaszkodni, és egymást támogatva valahogy kikászálódni ebből a gödörből. Azzal pedig, hogy a sajtó vagy a többi klub szurkolói mit gondolnak, mit mondanak, írnak rólunk, nem foglalkozunk. A múltat nem tudjuk megváltoztatni, a jövőt pedig nem lehet előre látni, így egyetlen lehetőségünk van – rengeteget dolgozni.

Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz