Fotó: mtkbudapest.hu
Három pontot ért ráadásul a 94. percben bemutatott hatalmas védés Debrecenben.
Az MTK Budapest kapusa, Demjén Patrik hatalmasat védett a DVSC elleni szombati bajnoki 94. percében, Szűcs Tamás ravasz lövésénél, ezzel megmentette a három pontot az emberhátrányban játszó csapatának.
Mint arról beszámoltunk, az MTK 3-2-re győzött a Nagyerdei Stadionban.
Olvastad már?
Máté Csaba most sem kímélte csapatát: "Ezek nem fizikális, nem taktikai kérdések. Hanem, hogy akarja az ember vagy nem"; Márton a bíróknak ment neki: "Ha ezt VAR-ral sem látják, akkor nagy a baj"
Az NB I 8. fordulójának szombati játéknapján három mérkőzést rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők.
Elolvasom
Átigazolások
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.
Végleges a keret
Soroksár
Halmai Ádám, Takács Ádám és Fenyvesi Gergely személyében három új játékossal bővült a Soroksár kerete, így kialakult a csapat végleges kerete. (soroksarsc.hu)
Légiósok
Tóth Balázs
Nyíltan beszélt Tóth Balázs helyzetéről a Blackburn Rovers trénere.