A hétvége balhéja után egy magyar vezetheti a Chelsea-t a Premier League-ben - videó

Miután Thomas Tuchel nem ülhet le a kispadra a Leeds United elleni bajnokin, magyar segítője irányíthatja a korábbi kétszeres BL-győztest a Premier League-ben. 
Dudás Gábor 2022. augusztus 15., hétfő 14:39
Miután Thomas Tuchel nem ülhet le a kispadra a Leeds United elleni bajnokin, magyar segítője irányíthatja a korábbi kétszeres BL-győztest a Premier League-ben. 
Szerző: Dudás Gábor 2022. augusztus 15., hétfő 14:39

Ahogy arról a csakfoci.hu is beszámolt, igen feszült hangulatban ért véget a Chelsea és a Tottenham vasárnapi londoni rangadója (2-2). A lefújást követően ugyanis a két menedzser, a német Thomas Tuchel és az olasz Antonio Conte kis híján egymásnak esett, a stábtagoknak és a játékosoknak kellett szétválasztaniuk a meccsen egyébként többször is összefeszülő edzőket.

A komoly kakaskodást ennek megfelelő szankció is követte: mindkét szakember egy-egy mérkőzésre szóló eltiltással nézhet szembe, miután piros lapot kapott a játékvezetőtől a Stamford Bridge-en.

A Chelsea a következő hétvégén a Leeds Unitedhez látogat, a Tottenham Hotspur pedig hazai közönség előtt fogadja azt a Brentfordot, amely 4-0-ra legyőzte a Manchester Unitedet. Mindkét londoni klubnál hiányozhat azonban a vezetőedző: Contét valószínűleg régi asszisztense, Cristian Stellini fogja képviselni,

Tuchel feladataiért pedig valószínűleg magyar segédedzője, Löw Zsolt felel majd a kispadon a Sky Sports szerint. Honfitársunk egyébként maga is kapott egy sárgát a meccs közben, Höjbjerg egyenlítő góljánál.

Olvastad már?
A 18 éves magyar meccset döntött el Hollandiában: "Megőrültem, az egyik gól az én hibám volt" - videó
Kerkez Milos szerint ő maga is hibázott az egyik rotterdami gólnál, de aztán javítani tudott a győztes találatával.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Kondás kispadot kapott
Edzőt váltott az NB III Észak-keleti csoportjában szereplő Termálfürdő FC Tiszaújváros: Huszák Gézát Kondás Elemér, kétszeres bajnok és kupagyőztes szakember váltja a kispadon.
ZTE FC
Babati a klubnál edz
A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként. (zaol.hu)
Ferencváros
Távozhat a válogatott légiós
Az ausztrál válogatott Daniel Arzani már beszélt a Ferencvárossal egy esetleges januári távozásról, amit legfőképpen az MLSZ és az NSMI "magyarszabálya" idézhet elő.
Tovább az összes átigazoláshoz