A Fradi-tábornak is elege lett a bukdácsolásból - a meccs után felkérdezték a játékosokat a főszurkolók

Nem csak Újpesten, a Ferencvárosnál is a drukkerek kérték számon a kedvencek bajnoki bukdácsolását.
Csakfoci.hu 2025. március 2., vasárnap 21:00
Nem csak Újpesten, a Ferencvárosnál is a drukkerek kérték számon a kedvencek bajnoki bukdácsolását.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. március 2., vasárnap 21:00

Miután a Ferencváros hazai pályán 2-2-s döntetlent játszott az ETO-val, ezzel elszalasztva az esélyét annak, hogy lőtávolon belülre kerüljön az éllovas Puskás Akadémiához képest, a szurkolók képviseletében az ultrák vezetői beszélgettek el a futballistákkal. A meccs közben egyébként többször is "Ébresztőt!" kiabált a hazai tábor a csapatnak.

Az FTC idei hat bajnokijából csak egyet, a Fehérvár ellenit nyerte meg, közben sima plzeni vereséggel búcsúzott az Európa Ligától és a Magyar Kupában is csak nagy nehézségek árán jutott túl a győrieken.

Olvastad már?
Durva számonkérés a stadionnál: Trágár fenyegetéseket kaptak az újpesti játékosok az 1-5 után - videó
Mindenki kapott a kritikából, volt, akit név szerint is említettek a dühös drukkerek.
Elolvasom
Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.
Tovább az összes átigazoláshoz