A Fradi és az Újpest ugyanazt a játékost nézte ki - sajtóhír

Egy portugál forrás szerint a Ferencváros és az Újpest is érdeklődik a szerb Cukaricki légiósa iránt.
Csakfoci.hu 2025. január 21., kedd 12:55
Egy portugál forrás szerint a Ferencváros és az Újpest is érdeklődik a szerb Cukaricki légiósa iránt.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 21., kedd 12:55

Az átigazolási hírekre szakosodott Diário de Transferências X-oldalán arról ír, hogy a Nashville SC, a Ferencváros és az Újpest is szeretné szerződtetni Sambou Sissokót, a szerb Cukaricki védekező középpályását.

Sissokót a Fradinál jól ismerhetik, hiszen 2023 őszén kétszer is pályára lépett a zöld-fehérek ellen a Konferencia Liga csoportkörében. Mindkét mérkőzést a Ferencváros nyerte a Cukaricki ellen, előbb 3-1-re, majd 2-1-re.

A 24 éves mali játékos alapembernek számít mostani csapatában,  az idei szezonban 19 mérkőzésen, 2 gólt szerzett. Sissoko összesen 91 tétmeccsen lépett pályára a Cukarickiben, előtte a belga Kotrijk játékosa volt.

Olvastad már?
A spanyolok szerint a Real Madrid ellen debütálhat Nikitscher az új csapatában - az árát is tudni vélik
A spanyol sajtó szinte biztosra veszi, hogy Nikitscher Tamás hamarosan a Valladolid játékosa lesz, sőt, azt is megtippelték, hogy mikor debütálhat a La Liga sereghajtójánál.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
KBSC
Kölcsönadták a fiatalt
A júniusban a Diósgyőrtől érkezett 18 éves védő, Szalai Bence az NB III-as Dorognál folytatja kölcsönben.
Fradi
Traoré eligazolt
Az FTC bejelentette Adama Traoré távozását. A mali válogatott támadó már alá is írt új csapatában, a török Genclerbirligiben, amely 2+1 évre szerezte őt meg.
DVSC
Két légiós távozik
A DVSC két játékos, Neven Djurasek és Jorgo Pellumbi távozását is bejelentette. Előbbinek már az új csapata is megvan, a bosnyák bajnok Zrinjski Mostarnál folytatja.
Tovább az összes átigazoláshoz