A Diósgyőrbe visszatérő támadó rögtön továbbállna, spanyol ligában folytathatja - sajtóhír

Úgy tűnik, a legutóbb - kölcsönben - Kassán szerepelt gaboni labdarúgó nem sokáig marad Diósgyőrben, ugyanis egy spanyol együtteshez szerződne.
Budai László 2024. július 30., kedd 9:16
Úgy tűnik, a legutóbb - kölcsönben - Kassán szerepelt gaboni labdarúgó nem sokáig marad Diósgyőrben, ugyanis egy spanyol együtteshez szerződne.
Szerző: Budai László 2024. július 30., kedd 9:16

A gaboni Jérémie Obounet tavaly januárban lett a DVTK játékosa, az NB II-es bajnoki címet szerzett együttesben 15 mérkőzésen 4 gólt szerzett. Ezután, 2023 őszén az élvonalban hét meccsen mindössze 132 perc játéklehetőséget kapott, ezért a téli átigazolási időszakban a szlovák első osztályban szereplő FC Kosice csapatához került kölcsönben.

A 21 éves labdarúgó új csapatában 13 szlovák bajnokin 774 percet töltött a pályán tavasszal, ezeken két gólpasszig jutott, és bár a 2024/25-ös évad elején is az FC Kosicével készült, edzőmeccseken is szerepelt, ám a szlovák együttes július 25-én közzé tette, hogy a labdarúgó kölcsönjátéka után visszatér Diósgyőrbe. Ugyanezen a napon a spanyol Andalucía Centro arról számolt be, hogy Obounet aláírt a spanyol harmadosztályban szereplő Antequera CF gárdájához (a Transfermarktnál is ez az klub jelenik meg a profilja mellett).

A BOON információja szerint azonban Obounet változatlanul a DVTK játékosa, és bár a labdarúgó és a menedzsere szóban valóban elígérkezett a spanyol klubhoz, de szerződést még nem kötöttek, ugyanis a diósgyőri klub ehhez még nem járult hozzá. Viszont nem kizárt, hogy létrejön Obounet klubváltása, ugyanis a DVTK kapott egy ajánlatot a labdarúgó játékjogának kivásárlására.

Olvastad már?
Diósgyőr: Megtudtuk, mi az a titokzatos ok, amiért váratlanul távoznia kellett a csapat egyik legjobbjának
A Csakfoci információja szerint szívproblémákat állapítottak meg Godfrey Bitok Stephennél, aki így hazánkban nem folytathatja pályafutását, más országokban viszont még kaphat szerződést.
Elolvasom
Átigazolások
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz