Fotó: gyirmotfc.hu

10-0!: Brutális kivégzés a magyar bajnokin - videó

A Zsámbék tízgólos (!) vereségbe szaladt bele Gyirmóton.
Csakfoci.hu 2025. szeptember 1., hétfő 22:48
Fotó: gyirmotfc.hu
A Zsámbék tízgólos (!) vereségbe szaladt bele Gyirmóton.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. szeptember 1., hétfő 22:48

NB-s szintén ritkán látni ilyen arányú eredményt: az NB III-as Gyirmót FC Győr idegenben 10-0-ra győzte le az Ikoba Beton Zsámbék csapatát a vasárnapi mérkőzésen.

A kisalföldiek az első félidőben már hét gólt szereztek, a második játékrészben pedig további három találatot tettek hozzá, így alakult ki a végül a döbbenetes végeredmény - melyhez rutinos Rácz Barnabás és Szarka Ákos is hozzájárult góllal.

Csapatunk nagyon jó mentalitással és fókuszálva játszott a mérkőzésen. Önfeledten és önzetlenül futballoztak játékosaink. Nyolc mérkőzésünk alatt elért nyolcadik sikerünk volt, s ezért is rendkívül büszke vagyok, gratulálok mindenkinek, akinek része volt az eddigi sorozatunkban!

- nyilatkozta a gyirmótiak vezetőedzője, Weitner Ádám.

Olvastad már?
NB II-es csapathoz térhet vissza külföldről az U-válogatott magyar játékos
Böcking Andreas legutóbb még a debreceni utánpótlásban szerepelt Magyarországon.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nikitscher Portugáliába igazol?
Nikitscher Tamás hétfőn útnak indult Spanyolországból Portugáliába, ahol a Rio Ave csapatához csatlakozhat, amennyiben az éjfélkor lejáró határidő előtt sikerül lezárni az átigazolásával kapcsolatos hivatalos ügyeket. (nso.hu)
Fradi
Kodro Spanyolországban
Kenan Kodro a 2025/26-os szezont Spanyolországban tölti kölcsönben.
Légiósok
Balogh Botond
Olasz sajtóhírek szerint marad a Parmánál Balogh Botond, miután a svájci Basel más védőt szerződtetett a magyar válogatott játékos helyett.
Tovább az összes átigazoláshoz