Fotó: sport.optus.com

Zseniális húzás: Látni kell, hogyan győzködi Modricot korábbi klubja, hogy onnan vonuljon vissza - fotó

A Dinamo Zagreb mindent elkövet, hogy visszacsábítsa a Real Madrid sztárját, Luka Modricot.
Nyikes Zoltán 2024. április 6., szombat 12:09
Fotó: sport.optus.com
A Dinamo Zagreb mindent elkövet, hogy visszacsábítsa a Real Madrid sztárját, Luka Modricot.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. április 6., szombat 12:09

Elképesztő húzással próbálja meggyőzni Luka Modricot a Dinamo Zagreb arról, hogy onnan vonuljon vissza:

a horvát együttes egy egész oldalas hirdetést fizetett a spanyol Marca sportnapilapban, ahol egy Modric nevével és egy 10-es számmal ellátott Dinamo Zagreb-mez díszeleg, továbbá a "tökéletes értelmet nyer" és a "lenne értelme" hashtagek - előbbi horvát, utóbbi spanyol nyelven - mellett  a klub elnökének, Velimir Zajecnek az aláírása is megtalálható.

A Real Madrid aranylabdás sztárja karrierje elején, még 16 évesen került a Dinamo Zagrebhez, ahol a 2005/06-os idényben mutatkozott be a felnőtteknél. A 174-szeres válogatott középpályás 80 tétmeccset játszott a zágrábiaknál, majd 2008 nyarán a Tottenhamhez igazolt, négy évvel később pedig a madridi sztárcsapathoz.

A horvát Vecernji List című portál azt írja, szenzációnak hangzik Modric visszatérése, de mától sokkal inkább lehetségesnek tűnik, mint egy nappal korábban.

Olvastad már?
Dárdai: "Idén először végre szerencsénk volt" – a Hertha edzője magyarázatot adott a botrányos sajtótájékoztatóra is
Dárdai Pál újra felállna a sajtótájékoztatóról, mert nem beszél olyan emberekkel, akik valótlanságot állítanak.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.
Tovább az összes átigazoláshoz