Végre! A súlyos sztrájk után feltámadt a foci Argentínában

Két hét után befejezik sztrájkjukat az argentin labdarúgók, így folytatódhatott a bajnokság.
Dudás Gábor 2017. március 10., péntek 6:21
Két hét után befejezik sztrájkjukat az argentin labdarúgók, így folytatódhatott a bajnokság.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 10., péntek 6:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A futballisták szövetségének képviselője sajtótájékoztatón közölte, megoldódott a tartozási probléma. A szövetség ugyanis kisegítette anyagilag a klubokat, amelyek 260 millió pesóval (ötmilliárd forinttal) tartoztak a játékosoknak.

 

Argentínában december 18-án rendeztek legutóbb bajnokikat, majd következett a karácsonyi szünet. Február elején azért nem kezdődtek újra a küzdelmek, mert az argentin kormány még nem értékesítette az időközben lejárt televíziós jogokat, majd a játékosok február 25-én sztrájkba léptek.

Csütörtökön így 80 nap kihagyás után indulhatott ismét útjára a labda. (MTI)

Átigazolások
Paks
Ifjabb Bognár visszatért
Újra Pakson ifj. Bognár György: három év után tért vissza a régi-új másodedző édesapja mellé.
Szpari/Újpest
Kaczvinszki váltott
Az Újpest kölcsönadta 20 éves belső védőjét, Kaczvinszki Dominikot a Nyíregyházának.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Döntött a Liverpool Szoboszlai Dominik jövőjéről, miközben 70 millió fontért erősítene.
Tovább az összes átigazoláshoz