Két hét után befejezik sztrájkjukat az argentin labdarúgók, így folytatódhatott a bajnokság.
A futballisták szövetségének képviselője sajtótájékoztatón közölte, megoldódott a tartozási probléma. A szövetség ugyanis kisegítette anyagilag a klubokat, amelyek 260 millió pesóval (ötmilliárd forinttal) tartoztak a játékosoknak.
Argentínában december 18-án rendeztek legutóbb bajnokikat, majd következett a karácsonyi szünet. Február elején azért nem kezdődtek újra a küzdelmek, mert az argentin kormány még nem értékesítette az időközben lejárt televíziós jogokat, majd a játékosok február 25-én sztrájkba léptek.
Csütörtökön így 80 nap kihagyás után indulhatott ismét útjára a labda. (MTI)
Átigazolások
Paks
Ifjabb Bognár visszatért
Újra Pakson ifj. Bognár György: három év után tért vissza a régi-új másodedző édesapja mellé.
Szpari/Újpest
Kaczvinszki váltott
Az Újpest kölcsönadta 20 éves belső védőjét, Kaczvinszki Dominikot a Nyíregyházának.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Döntött a Liverpool Szoboszlai Dominik jövőjéről, miközben 70 millió fontért erősítene.