Vadóczék a 124. percben harcolták ki a BL-továbbjutást

A magyar középpályás végigjátszotta csapata összecsapását.
Budai László 2017. január 25., szerda 14:43
A magyar középpályás végigjátszotta csapata összecsapását.
Szerző: Budai László 2017. január 25., szerda 14:43

A Vadócz Krisztiánnal a kezdőcsapatában felálló Kitchee a vietnami Ha Noi együttese ellen lépett pályára az ázsiai Bajnokok Ligája selejtezőinek „elődöntőjében”, ahol több mérkőzést is rendeznek.

A mérkőzés 1-1-es döntetlen után hosszabbítással folytatódott, itt a 108. percben a hazaiak szereztek vezetést, de hat minutummal később egyenlítettek a vietnamiak.

A Kitchee azonban a 124. (!) percben Lam találatával végül kicsikarta a győzelmet és a továbbjutást. A következő körben a dél-koreai Jeju United ellen lépnek majd pályára, és ha ezt a csapatot is sikerül legyőzniük, akkor bejutnak az ázsiai Bajnokok Ligája csoportkörébe.

A magyar középpályás végigjátszotta az összecsapást.

Átigazolások
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Tovább az összes átigazoláshoz