Szívbemarkoló: A gépével lezuhant csapatnak adná az ellenfél a kupát

A döntőbeli riválisa megható és sportszerű gesztusa. 76 a halálos áldozatok száma, öten élték túl a katasztrófát.
Dudás Gábor 2016. november 29., kedd 13:56
A döntőbeli riválisa megható és sportszerű gesztusa. 76 a halálos áldozatok száma, öten élték túl a katasztrófát.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 29., kedd 13:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, magyar idő szerint kora reggel, Kolumbiában zuhant le a brazil élvonalbeli Chapecoense együttesét is szállító repülőgép – fedélzetén 72 utassal és 9 fős személyzettel – a kolumbiai Medellín közelében.

A balesetben 76-an vesztették életüket, a legutóbbi hírek szerint három játékos (Marcos Danilo, Jakson Follmann és Alan Ruschel), valamint Jimena Suárez légi utaskísérő és Rafael Henzel újságíró az öt túlélő. Ruschel a hírek szerint azonnal családja iránt érdeklődött és megkért valakit, hogy vigyázzon a jegygyűrűjére a kórházban.

A brazil gárda a kolumbiai Atlético Nacionallal csapott volna össze a Copa Sudamericana döntőjének első meccsén. Az Atlético hivatalosan is bejelentette, hogy a dél-amerikai szövetségtől azt kérte, hogy a brazil klubot nyilvánítsák győztesnek a történeket követően. Emellett természetesen őszinte részvétét is nyilvánította az áldozatok családtagjainak, együttérzéséről biztosítva a brazil klubot is.

 
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.
Tovább az összes átigazoláshoz