Szalait 25 millió euróért adná el az Eb után a Fenerbahce

A Fenerbahce az Európa-bajnokságot követően öt játékosának eladásból 50 millió eurót remél.
Privacsek András 2021. április 4., vasárnap 9:38
A Fenerbahce az Európa-bajnokságot követően öt játékosának eladásból 50 millió eurót remél.
Szerző: Privacsek András 2021. április 4., vasárnap 9:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A török sozcu.com számolt be róla, hogy a Feberbahce azt tervezi: Szalai Attila játékjogát 25 millió euróért értékesíti a nyári Európa-bajnokság után. A lap úgy tudja, hogy a magyar válogatott védője Angliában köthet ki.

További négy játékosáért pedig összesen 25 milliót szeretne kapni a török klub.

A lap megjegyzi, hogy Szalai esetében fontos fordulópont lehet az Eb.

Korábban már írtunk róla, hogy a legfőbb érdeklődő a hátvéd iránt a Premier League-ben szereplő Leicester City.

Olvastad már?
Légiósok: BL-helyen álló Premier League-csapat vinné Szalai Attilát - sajtóhír
Állítólag 25 millió euróért engedné el a Fenerbahce a védőt - ekkora összeget még soha nem fizettek magyar játékosért.
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz