Paulo Sousa lett a brazil Flamengo vezetőedzője. Kedden az ügynöke még cáfolta, hogy Brazíliába szerződne.
Két napja már beszámoltunk róla, hogy Sousa szeretné felbontani a szerződését a lengyel szövetséggel, mivel anyagilag kedvezőbb ajánlatot kapott Brazíliából. Sousát a Flamengo és az Internacional is szerződtette volna, végül a Flamangoval egyezett meg.
Nem csoda, hogy Sousa ötletéért nem rajongtak a lengyelek, hiszen a válogatottra vb-pótselejtező vár márciusban, így minél előbb meg kell találni a távozó szakember utódját.
Érdekesség, hogy Hugo Cajuda, Sousa ügynöke a napokban cáfolta, hogy a portugál a Flamengohoz igazolna, a lengyel szövetség pedig hallani sem akart a szerződés felbontásáról.
Átigazolások
DVSC
Navarro a jövőjéről
"Nyitott vagyok minden munkára, de jól érzem magam Debrecenben a családommal, elégedett vagyok, élvezem, amit csinálok" - Sergio Navarro, a DVSC vezetőedzője a Büntető.com-nak.
ZTE
Peraza végleg a ZTE-é
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.
RB Leipzig
Orbán és Gulácsi is távozhat
Német lapértesülések szerint Willi Orbán és Gulácsi Péter is elhagyhatja az RB Leipziget.