Hivatalos: Messi trágár szavakkal szidta a bírót, durva eltiltást kapott - videó

Az argentin klasszisnak négy válogatott mérkőzést kell kihagynia. 
Budai László 2017. március 28., kedd 15:08
Az argentin klasszisnak négy válogatott mérkőzést kell kihagynia. 
Szerző: Budai László 2017. március 28., kedd 15:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Lionel Messi az Argentína-Chile (1-0) vébé-selejtező lefújása után trágár szavakkal szidta a játékvezető asszisztensét, ezért négymérkőzéses eltiltást kapott. Érdekesség, hogy a játékvezetői jelentésben nem szerepelt, hogy a labdarúgó megengedhetetlen stílusban beszélt volna a bírókkal, a Dél-Amerikai Labdarúgó Szövetséghez azonban olyan felvételeket küldtek, amelyek alapján eljárást kellett indítani.

Emiatt járt a súlyos eltiltás. Argentína ma este is vébé-selejtezőt játszik, és már biztos, hogy Messi nem lehet ott a Bolívia elleni összecsapáson. Emellett az Uruguay, a Venezuela és a Peru elleni mérkőzést is ki kell, hogy hagyja. 

Videón az eset:

 
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz